BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 12088257
nr 1208 8257
Golvlampa
mässing. Tota. Höjd: ca 156cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:58:03
100 kr
200 kr
Mässing